У лютому 2012 року відбулося урочисте відкриття навчально-оздоровчого комплексу "Ерудит" для обдарованої молоді Полтавщини відповідно до комплексної програми розвитку освітньої галузі Полтавської області.
Метою нашого закладу є не лише цілорічне оздоровлення, а й навчання обдарованих дітей різних вікових категорій за різними освітніми напрямками для підготовки їх до предметних олімпіад та конкурсів Малої академії наук.
Навчально-виховний процес в "Ерудиті" триває протягом 8 місяців (І семестр - з вересня по грудень для учнів 10-11 класів; ІІ семестр - з лютого по травень для учнів 8-9 класів) з 9 навчальних предметів (математики, історії, хімії, української мови і літератури, інформатики, географії, англійської мови, біології, фізики). Тривалість кожного заїзду становить 10 днів.
Навчання проводиться за програмами та навчальними планами, розробленими методистами Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В. Остроградського.
Для якісного і конструктивного навчального процесу в НОК "Ерудит" залучаються найкращі вчителі шкіл та викладачі вищих навчальних закладів Полтавщини.

Позаурочне життя в "Ерудиті" неодмінно цікаве й насичене. Тематичні квести, тренінги, флешмоби, конкурсні програми, де діти залюбки демонструють свої таланти й уміння, проводяться щодня по закінченню навчальних пар.

На пам'ять про навчання та відпочинок у НОК "Ерудит" можна отримати фотографії, попередньо замовивши їх у вихователів.

Кiлькiсть переглядiв: 1702